Vyberte stránku

Modelace prsou

Modelace prsouKrásně tvarovaná prsa mají obrovský vliv na naše sebevědomí. Jsou jedním z klíčových faktorů, jak my ženy posuzujeme svoji atraktivnost.

V mládí je to poměrně snadné. V tomto věku si většina z nás využívá daru přírody a na naše prsa si tak nemůžeme stěžovat. Avšak postupující věk, změny tvaru prsou po kojení, ztráta elasticity kůže, úbytek váhy a další faktory způsobují, že naše prsa ztrácejí pevnost a začínají spíše „viset“ než „držet“. Přesto chceme být nadále atraktivní, cítit se krásné, žádoucí pro naše partnery a tak uvažujeme o zákroku, který se odborně nazývá modelace prsou.

Modelace prsouNaše klinika Beauty Woman Clinic se modelaci prsou dlouhodobě věnuje. Zákroky prováděné našimi zkušenými lékaři berou ohled na fungování prsních žláz, a proto umíme klientkám nejen vytvarovat hezčí a pevná prsa, a současně i zachovat jejich funkčnost a citlivost. Samozřejmě, že si umíme poradit i nesouměrnými prsy.

Prvním krokem při uvažování o modelaci prsou, je konzultace s lékařem o možnostech, které se nabízejí. A to i s ohledem na zdravotní stav klientky. Domluvte si proto bezplatnou konzultaci na naší klinice – stačí vyplnit formulář na této stránce a my se vám nejpozději následující pracovní den ozveme s nabídkou vhodných termínů.

Přejeme si, aby se každá žena cítila spokojená a umíme tomu pomoci.

Domluvte si bezplatnou konzultaci

1 + 10 =